Pakalpojumi

Tukšā telpā, tuneļa vidū, veikalā vai pļavā – jebkurā vietā mēs spēsim radīt īpašas sajūtas un emocijas.
Dekonoma nodrošina ne tikai dekorāciju nomu, bet arī citus pakalpojumus visiem dzīves notikumiem:

Pasākuma/svinību vietas/telpu iekārtošana un dekorēšana (t.sk. online studijas)

Radīsim īpašu un unikālu vizuālo noformējumu, kas būs vesels stāsts par jums un/vai par jūsu uzņēmumu. Korporatīvie un publiskie pasākumi, prezentācijas, dzimšanas dienas svinības un ballītes – lai arī kāds notikums tiek svienēts, mēs piemeklēsim mūsu dekorāciju sortimentā visu nepieciešamo.
Dekonomas noliktavas rekvizītu klāsts paplašinās ik brīdi, bet, ja jums ir savas idejas – radīsim kopā ko jaunu un nebijušu tieši pēc jūsu pieprasījuma.

Kāzu noformējums (t.sk. floristikas pakalpojumi)

Individuāla pieeja katram – tas ir par mums. Mēs klausāmies un, vissvarīgākais, ieklausāmies jūsu vēlmēs un vajadzībās. Spējam līdz niansei iedziļināties un dažkārt pat no pusvārda vai acu skatiena saprast to, ko vēlējāties pateikt, piemeklējot piemērotāko risinājumu tieši JUMS.
Izdomāsim, izskaitļosim, vienosimies, izgatavosim, aizvedīsim, visu uzstādīsim un izdekorēsim, kā arī novāksim – Jums vien atliks baudīt savu īpašo dienu!

Vides noformēšana

Mēs zinām, kā ar noformējumu panākt īstās sajūtas un emocijas, lai klienti pie jums atgrieztos vēl un vēl. Piedāvājam gan krāšņi izrotāt jūsu uzņēmuma telpas, piemēram, Ziemassvētkos, gan arī tikai ar dažiem elementiem panākt jūsu produkta lielāku redzamību.

Nodrošinām:

  • Vides iekārtošanu fotosesijai/filmēšanai
  • Produktu prezentācijas noformējumu
  • Tirdzniecības stendu ražošanu/iekārtošanu
  • Veikala plānošanu un iekārtošanu, t.sk. produktu segmentēšanu un izvietošanu
  • Skatloga plānošanu un iekārtošanu
  • Tematiskus svētku noformējumus uzņēmumos
  • Vides objektu izgatavošanu
Scenogrāfija

Skatuves noformējums un scenogrāfija privātiem un publiskiem pasākumiem, ņemot vērā klienta vēlmes un paredzētās norises uz skatuves. No zīmuļa skices uz baltas lapas līdz idejas pilnīgai realizācijai. No mazāk trakas līdz šķietami nereālai idejai – mūs aizrauj ikviens izaicinājums.

Dekorāciju izgatavošana

No nelielas skices līdz grandiozam objektam. No statiska objekta līdz interaktīviem risinājumiem. Īstās dekorācijas palīdzēs radīt atbilstošu atmosfēru ikvienā Jūsu notikumā. Izveidosim konceptu, piemeklēsim īstās krāsas un materiālus, kas atbilst pasākuma tēmai un izceltos pasākuma noformējumā, kā arī piemērotāko izgatavošanas tehnoloģiju.

Mēs zinām, cik svarīgas ir detaļas un pievēršam tām lielu vērību, jo pat mazākais elements var palīdzēt radīt WOW efektu.

Grafiskais dizains

Tas iet roku rokā ar jebkuru noformējumu jūsu pasākumā/notikumā. Sākot no mazākām detaļām – galda kartēm, ēdienkartēm, dzērienkartēm, norādēm, līdz pat lielizmēra grafiskiem darbiem.

Konsultācija kopīgai ideju radīšanai

Jums ir miljons idejas, bet nezināt ko un kā labāk salikt kopā? Vai sudraba dekorācijas var iet kopā ar zeltu? Vai palmas un bambusa zviļņi iederēsies 70 gadu dzimšanas dienas ballītē? Zvaniet vai rakstiet – kopā radīsim idejas un mēs ieteiksim labākos risinājumus Jūsu pasākuma noformējumā. Palīdzēsim arī ar ieteikumiem, kā pašiem izdekorēt svētkus, iznomājot tieši Dekonomas dekorācijas.

Sazinies ar mums un radīsim sajūtas un emocijas kopā!