Dekorāciju nomas noteikumi

Ja vēlaties iznomāt dekorācijas, tad šajā lapā var iepazīties ar noteikumiem.

KĀ IZNOMĀT?
 1. Ejiet uz sadaļu “Dekorācijas” vai “Tēmas”.
 2. Izvēlieties nepieciešamo kategoriju nomas precēm.
 3. Veidojiet savu nomas sarakstu, spiežot uz “Pievienot sarakstam” zem konkrētās preces.
 4. Preces nomas cena norādīta par diennakti (24h).
 5. Lai apskatītu sīkāku info par preci, kā arī to daudzumu noliktavā, spiediet uz tās (tur ir iespēja atzīmēt konkrētu daudzumu un pievienot to sarakstam).
 6. Lai norēķinātos par nomas precēm vai apskatītu nomas sarakstu, zem kādas no sarakstam pievienotajām precēm varat spiest “Skatīt sarakstu” vai arī iet uz savu iepirkuma grozu.
 7. Sarakstā ir iespēja vēlreiz pārskatīt atzīmētās preces, papildināt to daudzumu un nevajadzīgās izdzēst.
 8. Piespiežot “Turpināt noformēt sarakstu”, nepieciešams ievadīt maksājuma informāciju (pasūtījumu var noformēt kā fiziska vai juridiska persona), kā arī papildus piezīmes, ja nepieciešams. Sarakstā būs vēlreiz aplūkojams Jūsu pasūtījums un tā izmaksas.
 9. Spiediet “Veikt pasūtījumu”.
 10. Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Tikai pēc 100% priekšapmaksas saņemšanas tiks rezervētas Jūsu pasūtītās dekorācijas un mēs ar Jums sazināsimies tuvāko stundu laikā, lai vienotos par nomas nosacījumiem.
 11. Dekorācijas ir iespējams saņemt uz vietas vai ar piegādi, konkrētajā brīdī parakstot nomas līgumu.
 12. Nomas inventāru nepieciešams atgriezt nomniekam nomas līgumā minētajā termiņā.
 13. Aicinām izturēties saudzīgi un inventāru atgriezt tādā stāvoklī un iepakojumā, kādā to saņēmāt.

 

Neskaidrības gadījumā aicinām sazināties:

Ja nepieciešama piegāde, montāža/demontāža vai krāvēja pakalpojumi, tad sazināties individuāli.

VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI
 1. Iznomātājs iznomā un Nomnieks saņem nomas lietošanā Nomas priekšmetus.
 2. Dekorācijas Nomniekam tiek rezervētas brīdī, kad ir saņemta priekšapmaksa 100% apmērā no rēķina summas.
 3. Nomas priekšmeti tiek iznomāti Nomniekam bez tiesībām tos tālāk pārdot, dāvināt, ieķīlāt, izjaukt vai izkomplektēt. Ja inventārs tiek izmantots pasākumos brīvā dabā – jāpievērš uzmanība tam, lai lietus, sniega, vētras vai citu apstākļu ietekmē inventārs netiktu bojāts (piem., mīkstās mēbeles nedrīkst novietot zem klajas debess lietus laikā; gaismas objektus nedrīkst lietot ārā, ja gaisa temperatūra ir zemāka par +1°C; krēslu kājas nedrīkst tikt bojātas saskarsmē ar smiltīm, zāli, akmeņiem u.tml.). Inventāram jāizvēlas piemērots novietojums tā, lai tam nerastos bojājumi.
 4. Nomas līgumā minētajā termiņā Nomniekam jāatgriež Nomas priekšmets (-i) tādā pašā iepakojumā un stāvoklī, kādā tas (tie) tika saņemts (-i).
 5. Ja Nomnieka vainas dēļ Nomas priekšmets (-i) nav vairs izmantojams (-i) tam (tiem) paredzētajam -(iem) mērķiem, ir bojāts (-i), izjaukts (-i), izkomplektēts (-i) vai zaudējis (-uši) ārējo izskatu, Nomniekam pilnā mērā jāatlīdzina Iznomātājam radītie zaudējumi saskaņā ar Iznomātāja Nomas priekšmeta (-u) vērtību.
 6. Par nomas laika pagarināšanu Nomniekam jāinformē Iznomātājs līdz noteiktās priekšmetu atgriešanas dienas plkst. 17:00 (vai iepriekš vienojoties par citu laiku).
 7. Ja Nomnieks pagarina noteikto Nomas priekšmetu atgriezšanas termiņu vai neatgriež Nomas priekšmetu (-s), Nomnieks papildus maksā nomas maksu par katru kavējuma dienu 100% apmērā no nomas maksas summas.
 8. Atsakoties no nomas vairāk kā 2 (divas) nedēļas pirms paredzētās Nomas priekšmetu piegādes, saņemtā priekšapmaksa tiek atgriezta pilnā apmērā (atskaitot bankas komisijas maksu).
 9. Atsakoties no nomas mazāk kā 2 (divas) dienas pirms piegādes datuma, Iznomātājs patur tiesības ieturēt saņemto priekšapmaksu.
 10. Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu sazināties ar mums, rakstot ziņu uz noma@dekonoma.lv vai zvanot +371 26618053​, +371 2773524.

Ja nepieciešama piegāde, montāža/demontāža vai krāvēja pakalpojumi, tad sazināties individuāli.