Ramona

Sākums / Par mums / Ramona

Ramona ir atbilžu cilvēks – viņa būs tā kuras balsi dzirdēsiet zvanot, kā arī atbilēs uz mūsu pastkastītē ienākušo epastu.
Viņa perfekti pārvalda noliktavā esošo dekorāciju klāstu, to specifiku un noslogojumu, kā arī nepieciešamības gadījumā, ieteiks labākās dekorāciju kombinēšanas iespējas.

Retro auto ir tikai daļa no Ramonas kaislības pret dzelzs spēkratiem, viņa ir arī veikla šo ierīču stūrmane, tādēļ, ja kādreiz pilsētā pie baltā Dekonomas busiņa redzēsiet daiļā dzimuma pārstāvi, ziniet – tā ir viņa.

Cilvēks ar augstu pacietības līmeni, daudz idejām un attīstītu loģisko domāšanu. Ramonas somā vienmēr atradīsi ābolu, kas ir viņas mīļākais auglis, pierakstu kladi, kurā tiek pierakstītas jaunas idejas vai lietas, kuras negribētos aizmirst un grāmatu, kuru lasīt brīvos brīžos.

”Asprātīga personība! Lieliski māk vadīt jebkura izmēra spēkratu, kas apkārtējiem izraisa sajūsmu un man to manot – smaidu.” /Alise, noliktavas pārzine – florists/

”Cilvēks ar savu izteiktu ES ar dzīves prieka dzirksti, mīklu acīs, sirsnīgu smaidu un pamatotu nostāju.” /Lita, vadītāja/

”Aiz šķietami cietās un spēcīgās ārienes, slēpjas maiga un sirsnīga dvēsele.” /Edgars, butaforists/