Kāzas Kapteiņa ostā

13.07.2013
Peoniju kāzas pie jūras

Šī visnotaļ bija vissavdabīgākā pieredze mūsu darbības vēsturē... sākot ar to, ka ceremonijas vietā vēl 8 no rīta stāvēja milzīga skatuve no nakts pasākuma un beidzot ar to, ka par mūsu bērza kolonādei nozaga pie busa atstātos zarus....

Šai dienā Zvaigznes bija ar mums devil, bet katrā ziņā pēc šī pasākuma spējam novērtēt tos pasākumus, kas iet kā pa sviestu yes Par spīti visam, arī laika trūkumam - ceremonijas vieta izdevās pasakaina.

 

Šajās pludmales kāzās akcents tika likts uz dabiskumu gan ziedos, gan materiālos, gan kopējā noformējumā. Mežģīne uz galda apsieta ar striķi, uz galdiņa burciņa. Bērzu stumbru kolonāde ar ziediem, zariem, kristāliem

 

Bērza bluķīšu un balti krāsotu dēļu soliņi. Parasto standart āķu vietā - oriģināla ideja - vienkārši kociņi ar piesietām vīna pudelēm, kas tika izmantotas kā vāzītes.

 

arī galdu noformējumos dominēja burciņas ar mežģīnēm, Vīna pudeles ar džutas striķiem un peonijas.

Oriģināli un savdabīgi, bet pilnībā dabiski un iespaidīgi noformēta norāde uz kāzu norises vietu pie ceļa pagrieziena.

Visas šī dekorācijas ir iespējas iznomāt dekonomas katalogā.

Piesaki arī Tu savu kāzu noformēšanu pie Dekonomas speciālistiem. Ja Tev ir ideja - mēs to realizēsim. Ja Tev nav idejas, bet vēlies ko oriģinālu un savdabīgu - mēs palīdzēsim izdomāt, uztaisīsim, noformēsim un Tavās kāzās būs Tavs īpašais noformējums kā nevienam.

Vieksmi Jums visiem heart

nomas_noteikumu  |  FAQ  |  kontakti
Copyright © 2011 DEKONOMA.
All rights reserved.
Design & programming