***********************************************************************

Uzņēmumi mēdz būt dažādi, tāpat kā cilvēki. Turklāt paradoksāli, ka visi sevi cenšas slavēt, izcelt vai kā citādi likt, lai uzņēmēja skatiens apstājas tieši pie viņa uzņēmuma, tieši viņa kompānijā izdarot konkrēto pasūtījumu.

Tomēr, lai cik tas skumji neizklausītos Latvijā labu uzņēmumu un labu sadarbības partneri ir grūti atrast. Un, tad, kad saskaries ar ko ar pat ikdienišķu un pašu par sevi saprotamu, piemēram uzņēmums izpilda to par ko ir slēgta vienošanās, tas jau sķiet kā kaut kas ārkārtējs un īpašs.

Dekonomā vērsos, kad organizēju vienam no aģentūras klientiem 20 gadu jubilejas pasākumu. Pasūtījums un mana ideja bija komplicēta, jo nepieciešamā inventāra un dekorāciju, nomas piedāvājuma klāstā izpalika. Sarežģītību radīju arī ierobežojumi laikā un budžetā. Tomēr tas ne tikai neradīja šķēršļus nepieciešamo inventāru uz pasūtījumu izgatavot, uzņēmumam pašam nepārtraukti domājot izdevīgāko un atbilstošāko risinājumu, bet to paveikt laikā un ar lielu atbildību. Varēja just, ka uzņēmumam ir svarīgi ne tikai to, ko viņi dara, bet galvenais kā viņi to dara.

Kā viņi attaisno uz viņiem liktās cerības, kā viņi attaisno klientu ekspektācijas un kādas pēdas viņi atstāj biznesa vidē.

Vārds „KĀ” arī bija galvenais, kas raksturoja uzņēmumu, jo nekas nav vērtīgāks kā attieksme pret to, kas otram ir svarīgākais. Šajā gadījumā es kā klients un manas vēlmes.

Ja paveicas tad šādu uzņēmumu vai sadarbības partneri izdodas atrast, ja pavisam paveicas, tad tas ir rokas stiepiena attālumā. Man paveicās.

Inese Lukaševska

A.W.Olsen & Partners Sholz & Friends/Riga

Partner

***********************************************************************

Irina 

kāzas Igates pilī 20.septembris 2014

Paldies jums visiem velreiz! Jus padarijat musu svētkus vel krashnjakus


Ar Dekonomu esmu pazistama jau vairakus gadus - ar vinju palidzibu esam noformejushi savas darba Ziemassvetku pasakumus un zaljumballes.

Vienmer profesionali, kreativi, laikā.

Vienmer gatavi istenot visas trakas idejas, mes nekad neesam dzirdejushi no Dekonomas - tas nav iespejams. Tieshi preteji - Dekonoma vienmer ir gatava piedavat variantus un risinajumus. Katru reizi,kad stradajam ar Dekonomu, dekoracijas parspeja musu fantazijas, katru reizi tas bija WOOOOOW.


Tapec man pat nebija otru domu, pie ka versties par savu kazu noformejumu.. Man vajadzeja izdekoret ceremonijas vietu araa un fotosturiti iekshaa.

Ceremonijas vietai es zinaju loti precizi , ko gribu un ka jaizskatas. Viss tika izpildits perfekti, un pat labak neka es vareju apraxtit. Man patik, ka Dekonoma pievers lielu uzmanibu detaljaam. Es ka klients bez ipashas dizainiskas izjutas, varu noteikt galvenas lietas, bet Dekonoma to padara pa istu makslas darbu caur mazajam detalajam.

Ar fotosturisha iekartoshanu man gaja pavisam viegli - es teicu - es zinu ,ka jus uztaisiet visu ta ka vajag! Musu sadarbibas pieredze lava man tikai ieskicet ko es velos, un es zinaju, ka Dekonoma sapratīs un ES BIJU SAJUUSMAAA! Tapat ka visi viesi, kas teica ka jutas ka filmaa.


Un galvenais - ka Dekonoma strada nemanami, mes atbraucam - viss jau bija uzlikts, un agri no rita viss pazuda. Neviens pat nesaprata kad un ka .

 

***********************************************************************

 

nomas_noteikumu  |  FAQ  |  kontakti
Copyright © 2011 DEKONOMA.
All rights reserved.
Design & programming